Agnieszka Skorupa- nauczyciel j. niemieckiego, religia

Agnieszka Skorupa

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych (język niemiecki)  oraz Wydziału Filologii Germańskiej Uniwersytetu Warszawskiego( kierunek filologia germańska). Lektorka i nauczycielka języka niemieckiego. Już jako pięciolatka marzyła, by zostać nauczycielką.  Zamiłowanie do nauki języka niemieckiego narodziło się w szkole średniej. Będąc na studiach miała okazję pogłębić znajomość języka niemieckiego oraz kulturę i zwyczaje krajów niemieckojęzycznych w czasie półrocznego pobytu w Niemczech w ramach wymiany studenckiej Erasmus. Jest nauczycielką z prawdziwego powołania. Nauczanie dzieci to jej największa życiowa pasja. Swoim uczniom stara się przekazać zamiłowanie do języków obcych oraz kształcić w nich pozytywne postawy moralne. Prywatnie mama 2,5-letniego  Dawida. Stara się aktywnie spędzać swój wolny czas oraz nieustannie się rozwijać. W imię tej zasady Pani Agnieszka wzbogaciła swój warsztat pracy o Podyplomowe Studium Teologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Dzięki czemu uczy w naszej szkole lekcji religii. Chętnie podróżuje, bo w końcu podróże  kształcą:)