Aleksandra Świtalska (Gogulska) - wych. klasy I A

Aleksandra Lena Gogulska

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Inspiracji wychowawca klasy 1A, prowadzi zajęcia terapii pedagogicznej. W roku 2014 uzyskała stopień awansu zawodowego nauczyciela konraktowego. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Ukończyła studia I stopnia na kierunku : terapia pedagogiczna oraz wspomaganie rozwoju dziecka, a także studia magisterskie z edukacji międzykulturowej. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i kursach doskonalących dla nauczycieli, w tym między innymi : Terapia ręki, Diagnoza przedszkolna, Praca z dzieckiem 6-letnim oraz szkoleniach metodycznych z zakresu edukacji wczesnoszkolnej. W codziennej pracy z dziećmi stosuje zasadę indywidualizaji nauczania oraz aktywne sposoby zdobywania wiedzy. Wolny czas poświęca dobrej książce i różnym formom zajęć sportowych.