Andrzej Urbański - wych. świetlicy, w-f

Andrzej Urbański - wychowawca świetlicy.

Absolwent Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie. Studia magisterskie-kierunek pedagogika. Ukończyłem studia podyplomowe w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej w Pruszkowie. Dodatkowo posiadam kwalifikacje: Instruktor sportu - specjalności: piłka nożna i pływanie. Skończyłem studia podyplomowe w zakresie gimnasyki korekcyjno-kompensacyjnej na WSKFIT w Pruszkowie. Dodatkowo czynnie uprawiam sport. Zawodowo pracuję z dziećmi w szkółce piłkarskiej ,,football-KIDS".