Anna Dobijańska - wych. klasy I B

mgr Anna Dobijańska

" Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie " .                                                                                                                                                                            H. Jackson Brown Jr.

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych "Pedagogium" na kierunku: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna; absolwentka Wyższej Warszawskiej Szkoły Humanistycznej na kierunku: Kulturoznawstwo; instruktor Ruchu Rozwijającego metodą W. Sherborne (ukończony kurs II stopnia); uczestniczka wielu kursów metodycznych, w tym m.in. "Terapia ręki", "Warsztaty dramowo-teatralne dla dzieci". W Inspiracji wychowawczyni klasy 3A. Prywatnie mama dwóch córek, w wolnych chwilach tańczy, uprawia cross fit, biega, jeździ rowerem. Kocha książki o tematyce kryminalnej i dobry film. Stale dokształca się na warsztatach metodycznych.