Kasia Wasilewska - wych. V C, nauczyciel wych.fizycznego, kierownik świetlicy

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3c oraz nauczyciel wychowania fizycznego. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Wydział Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i kursach doskonalących dla nauczycieli. W kontaktach interpersonalnych charakteryzuje się połączeniem serdecznego i taktownego stosunku do drugiego człowieka. Szczególnie łatwo przychodzi jej komunikacja z dziećmi i młodzieżą: z jednej strony stara się dawać dużo wsparcia, a z drugiej potrafi stawiać granice. Swoją codzienną pracę traktuję zawsze wieloaspektowo – zarówno jako wspaniałą przygodę, ale także jako żmudny wysiłek, który przynieść może równie dużo satysfakcji. Wolny czas poświęca dobrej książce oraz różnorodnym formom zajęć sportowych.