Barbara Grabowska - nauczyciel geografii

Barbara Grabowska – nauczyciel geografii

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej w Warszawie w zakresie surdopedagogiki. Ukończyłam kurs pierwszego i drugiego stopnia języka migowego dla pedagogów. Praca z osobami niepełnosprawnymi nauczyła mnie pokory i szacunku dla życia.

Zamiłowanie do podróży i odkrywania nowych kultur zaowocowało ukończeniem studiów na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Nauczanie geografii przynosi mi ogromną satysfakcję, którą staram się  „zarazić” moich uczniów.

Ukończyłam także studia z zakresu edukacji początkowej i reedukacji oraz  studia glottodydaktyczne.

Lubię zdobywać nową wiedzę i umiejętności , moją pasją są podróże i żeglarstwo ( posiadam patent żeglarza jachtowego).  Cenię dobre kino i książkę.