Katarzyna Wieczorek - wych. klasy VII B, nauczyciel matematyki

Katarzyna Wieczorek

Absolwentka Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytecie Warszawskim oraz absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.

Kocha matematykę, ludzi i uwielbia się uśmiechać, jeśli te trzy rzeczy udaje jej się połączyć to czuje ogromną satysfakcję. Stara się, aby uczniowie nie kojarzyli matematyki z trudnym przedmiotem, który muszą zaliczyć ale z ciekawą dawką wiedzy przydatnej w codziennych zagadnieniach. Najważniejsza w nauczaniu matematyki jest dla niej pozytywna i pełna poczucia humoru postawa nauczyciela, który dzieli się swoją wiedzą z uczniami, dba o zrozumienie materiału, a nie po prostu realizuje program szkolny.

Z innych pasji uwielbia jazdę samochodem i sporą dawkę ruchu, w wolnych chwilach biega na siłownię lub zajęcia zumby:) Posiada tytuł instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness.