Zaznacz stronę

London in my pocket

London in my pocket 2021/2022

Konkurs wiedzy o zasięgu powiatowym przeznaczony dla uczniów klas 8 szkoły podstawowej.

Konkurs polega na wykazaniu się wiedzą o Londynie – jego historii, geografii i topografii oraz ciekawostkach związanych ze stolicą Wielkiej Brytanii. Pierwszy etap to rozwiązanie testu wiedzy, a kolejny to przygotowanie pracy konkursowej
w formie prezentacji multimedialnej dotyczącej Londynu i zachęcającej do odwiedzenia go.

REGULAMIN KONKURSU

Formularz_1 etap

Zgoda na przetwarzanie danych_2 etap

Wyniki konkursu w edycji 2021/2022

W trzeciej edycji konkursu London in my pocket, komisja, w skład której wchodzili nauczyciele j. angielskiego oraz przedstawiciele British Council, zdecydowała się przyznać tytuł laureata następującym osobom:

1. miejsce –  Jakub Chojnacki – Europejska Szkoła Przyszłości

2. miejsce – Gabriela Barbarska SP nr 368 i Gaja Gierszewska NSP Inspiracja

3. miejsce – Wiktoria Baraniak Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School i Julia Działak NSP Inspiracja

Dziękujemy Burmistrzowi Dzielnicy Białołęka za objęcie honorowego patronatu nad naszym wydarzeniem oraz instytucji British Council za ufundowanie nagród dla uczestników. Zwyciężczyni konkursu z pewnością skorzysta ze wspaniałej nagrody za zajęcie I miejsca jaką jest voucher na prestiżowy egzamin językowy FCE First Certificate in English! Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i jednocześnie zachęcamy wszystkich uczniów szkoły do angażowania się w podobne inicjatywy w przyszłości. Naprawdę warto!

 

 

Wyniki konkursu w edycji 2020/2021
Mamy ogromną przyjemność ogłosić oficjalne wyniki zorganizowanego przez naszą placówkę konkursu wiedzy o Londynie „London in my pocket”!

I miejsce: Weronika Wawryniuk – SP 368 London in my pocket!

II miejsce: Julia Ostrowska – SP Inspiracja, Anna Kurowska – SP 368

III miejsce: Piotr Maliszewski – SP Inspiracja, Jeremi Boguszewski –  SP Inspiracja

Korzystając z okazji dziękujemy Burmistrzowi Dzielnicy Białołęka za objęcie honorowego patronatu nad naszym wydarzeniem oraz instytucji British Council za ufundowanie nagród dla uczestników. Zwyciężczyni konkursu z pewnością skorzysta ze wspaniałej nagrody za zajęcie I miejsca jaką jest voucher na prestiżowy egzamin językowy FCE First Certificate in English! Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i jednocześnie zachęcamy wszystkich uczniów szkoły do angażowania się w podobne inicjatywy w przyszłości. Naprawdę warto!

 

 

Wyniki po I etapie edycji 2020/2021

Z przyjemnością informujemy, że do II etapu konkursu wiedzy o Londynie zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Boguszewski Jeremi – SP Inspiracja
Kurowska Anna – SP 368
Maliszewski Piotr – SP Inspiracja
Ostrowska Julia – SP Inspiracja
Wawryniuk Weronika – SP 368

Gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie!

Na prezentacje konkursowe czekamy do 18 grudnia.

Patronat 2021/2022

PATRONAT BURMISTRZA DZIELNICY BIAŁOŁĘKA GRZEGORZA KUCY