Zaznacz stronę

London in my pocket

London in my pocket 2023/2024

Konkurs wiedzy o zasięgu powiatowym przeznaczony dla uczniów klas 8 szkoły podstawowej.

Konkurs polega na wykazaniu się wiedzą o Londynie – jego historii, geografii i topografii oraz ciekawostkach związanych ze stolicą Wielkiej Brytanii. Pierwszy etap to rozwiązanie testu wiedzy, a kolejny to przygotowanie pracy konkursowej
w formie prezentacji multimedialnej dotyczącej Londynu i zachęcającej do odwiedzenia go.

Harmonogram konkursu:

3 stycznia 2024 – ogłoszenie konkursu

9 lutego 2024 – zgłoszenia szkół do konkursu

14-16 lutego 2024 – I etap (szkolny) – test online

21 lutego 2024 – ogłoszenie listy zakwalifikowanych uczniów

22 marca 2024 – termin nadsyłania prezentacji multimedialnych

27 marca 2024 – ogłoszenie listy osób zakwalifikowanych do finału

24 kwietnia 2024 – gala finałowa

London in my pocket 2023-2024 regulamin

Formularz_1 etap

Zgoda na przetwarzanie danych_2 etap

Wyniki konkursu w edycji 2023/2024

W piątej edycji konkursu „London in my pocket”, tytuł laureata zdobyli:

miejsce I – Zofia Ungeheuer, SSP STO Toruńska nr 11
miejsce II – Maksymilian Zięć, The International School
miejsce III – Michał Wojnar, Szkoła Podstawowa nr. 368 im. Polskich Olimpijczyków

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Patronat edycji 2023/2024

PATRON HONOROWY

 

Wyniki konkursu w edycji 2022/2023

W czwartej edycji konkursu London in my pocket, komisja, w skład której wchodzili

Emilia Niedźwiecka – nauczyciel j. angielskiego
Ewelina Piorun – przedstawiciel British Council,
Wioletta Puzyrewska – wicedyrektor NSP „Inspiracja”

zdecydowała się przyznać tytuł laureata następującym osobom:

1. miejsce – Stanisław Ronduda – NSP Inspiracja

2. miejsce – Maria Majkut – SP 404

3. miejsce – Orest Kałowski – Mentis

Dziękujemy Burmistrzowi Dzielnicy Białołęka za objęcie honorowego patronatu nad naszym wydarzeniem oraz instytucji British Council za ufundowanie nagród dla uczestników. Zwyciężczyni konkursu z pewnością skorzysta ze wspaniałej nagrody za zajęcie I miejsca jaką jest voucher na prestiżowy egzamin językowy FCE First Certificate in English! Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i jednocześnie zachęcamy wszystkich uczniów szkoły do angażowania się w podobne inicjatywy w przyszłości. Naprawdę warto!

 

 

Patronat edycji 2022/2023

PATRON HONOROWY

 

Wyniki konkursu w edycji 2021/2022

W trzeciej edycji konkursu London in my pocket, komisja, w skład której wchodzili nauczyciele j. angielskiego oraz przedstawiciele British Council, zdecydowała się przyznać tytuł laureata następującym osobom:

1. miejsce –  Jakub Chojnacki – Europejska Szkoła Przyszłości

2. miejsce – Gabriela Barbarska SP nr 368 i Gaja Gierszewska NSP Inspiracja

3. miejsce – Wiktoria Baraniak Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School i Julia Działak NSP Inspiracja

Dziękujemy Burmistrzowi Dzielnicy Białołęka za objęcie honorowego patronatu nad naszym wydarzeniem oraz instytucji British Council za ufundowanie nagród dla uczestników. Zwyciężczyni konkursu z pewnością skorzysta ze wspaniałej nagrody za zajęcie I miejsca jaką jest voucher na prestiżowy egzamin językowy FCE First Certificate in English! Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i jednocześnie zachęcamy wszystkich uczniów szkoły do angażowania się w podobne inicjatywy w przyszłości. Naprawdę warto!

 

 

Wyniki konkursu w edycji 2020/2021
Mamy ogromną przyjemność ogłosić oficjalne wyniki zorganizowanego przez naszą placówkę konkursu wiedzy o Londynie „London in my pocket”!

I miejsce: Weronika Wawryniuk – SP 368 London in my pocket!

II miejsce: Julia Ostrowska – SP Inspiracja, Anna Kurowska – SP 368

III miejsce: Piotr Maliszewski – SP Inspiracja, Jeremi Boguszewski –  SP Inspiracja

Korzystając z okazji dziękujemy Burmistrzowi Dzielnicy Białołęka za objęcie honorowego patronatu nad naszym wydarzeniem oraz instytucji British Council za ufundowanie nagród dla uczestników. Zwyciężczyni konkursu z pewnością skorzysta ze wspaniałej nagrody za zajęcie I miejsca jaką jest voucher na prestiżowy egzamin językowy FCE First Certificate in English! Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i jednocześnie zachęcamy wszystkich uczniów szkoły do angażowania się w podobne inicjatywy w przyszłości. Naprawdę warto!