INSPIRACJA WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

KLASY 1-3

Strona główna / KLASY 1-3 / NASZE SUKCESY

NASZE SUKCESY

Archiwum wyników konkursów rocznik 2014/15

 

WYNIKI KONKURSÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

                  

                    KONKURS POZASZKOLNY                                         

KONKURS SZKOLNY  

LAUREACI , WYRÓŻNIENI

oraz DYPLOMY UCZESTNICTWA

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA

Z J.ANGIELSKIEGO

OLIMPUS

 

LAUREACI:

Zofia Borkowska - kl.5

Jan Gruszka - kl.5

 

 

KONKURS CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM

DLA KLAS 1

LAUREACI:

I miejsce - Anna Jusiak - kl.1c

II miejsce - Sandra Wolska - kl.1c

III miejsce - Adelna Lisek - kl.1a

                   - Jan Bałaga - kl.1c

                   - Lena Zabielska - kl. 1b

                   - Ernest Berger - kl. 1a

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY

,,OBLICZE WIOSNY"

LAUREACI:

I miejsce -  Rafał  Ruciński - kl. 1a

II miejsce - Ania Jusiak - kl. 1c 

III miejscePiot Ruciński - kl. 3

WYRÓŻNIENIE:

Gaja Gierszewska - kl. 1b

Maja Latkowska - kl. 2b

 

KONKURS WIEDZY

O KULTURZE POLSKIEJ

ROK OSKARA KOLBERGA

dla klas 3 - 6

LAUREAT :

Pola Zabielska - kl.6

WYRÓŻNIENIE:

Dominik Andrzejczuk - kl.6

Hubert Hanc - kl.6

Zofia Borkowska - kl.5

Jan Gruszka - kl.5

Zofia siennicka - kl.5

 

KONKURS RECYTATORSKI

POEZJI JANA TWARDOWSKIEGO

LAUREACI:

I miejsce - Gustaw Ordyłowski - kl.5

II miejsce - Agata Ruta - kl.4

III miejsce - Roxana Wegrzyn - kl.4

                   - Lena Fijałkowska - kl.4

 

OMNIBUS 2015  

Hubert Hanc - kl.6 - 17 m-ce w woj.maz. /55 m-ce w kraju

Pola Zabielska - kl.6 - 29 m-ce w woj.maz./102 w kraju

 MAT 2015   Hubert Hanc - kl.6 - 22 m-ce w w.mazowieckim /49 m-ce w kraju
SPRAWDZIAN  CKE 6 KLAS  

J.polski - 87,57%

Matematyka - 84,29%

J.angielski - 99,3%

ŚREDNIA SZKOŁY : 92,71%

OGÓLNOPOLSKI TEST KOMPETENCJI

OBUT 2015 -  3 KLAS

 

J.polski:

Filip Brodzik - 95%

Gustaw Kwiek - 95%

Nikola Stateczna - 95%

Milena Urbanowicz - 95%

Matematyka:

Nikola Stateczna - 100%

Milena Urbanowicz - 100%

Amelia Uss - 100%

Piotr Ruciński - 100%

KONKURS INTERDYSCYPLINARNY

WARSZIASKA NAWIJKA

DLA KLAS 3 - 6

 

LAUREAT:

II miejsce - Piotr Ruciński - kl. 3

WYRÓŻNIENIE:

Agata Ruta - kl. 4

Roxana Węgrzyn - kl.4

Pola Zabielska - kl.6

 

KONKURS PLASTYCZNO - JĘZYKOWY

(KALIGRAF HISZPAŃSKOJĘZYCZNY)

DLA KLAS 3-6

LAUREAT:

Jan Gruszka - kl.5

WYRÓŻNIENIE:

Roxana Węgrzyn - kl.4

Hubert Hanc - kl.6

OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN KOMPETENCJI

DUMA 2015 - 5 KLAS

 

70 % J.POLSKI

64 % MATEMATYKA

OGÓLNOPOLSKI TEST KOMPETENCJI

OPERON 2015 -  3 KLAS

 

98%  MATEMATYKA - średnia klasowa!

96%  J.POLSKI - średnia klasowa !

OGÓLNOPOLSKI KONKURS

NAUK PRZYRODNICZYCH

ŚWIETLIK  VIII Edycja (KL.1-6)

 

 

 

 

LAUREAT:

Mateusz Klinger -kl.1B - NAGRODA

WYRÓŻNIENIE:

Dawid Chojecki - kl.1B

Karolina Miller -kl.1B

Lena Zabielska -kl.1B

Anna Jusiak - kl.1C

Wiktor Forst -kl.1C

Oliwier Guven -kl.1C

Marcel Urbanowicz -kl.1C

Jędrzej Ząbkowicz- kl.1C

Dominika Ząbkowicz -kl.1C

 

Filip Brodzik -kl.3

Piotr Ruciński -kl.3

 

DZIELNICOWY KONKURS SPORTOWY

,,MALUCHY NA START"

 

V miejsce klasy 1

VI miejsce klasy 2

GENIUS LOGICUS

klasa 5

 

WYRÓŻNIENIE:

Zofia Borkowska   -  86 miejsce w rankingu międzynarodowym  i 9 miejsce w rankingu krajowym

Karina Lisek - 110 miejsce w rankingu międzynarodowym i 13 miejsce w rankingu krajowym

Certyfikat Międzynarodowego mistrza rozwiązywania w zawodach Genius Memoria
 
Karina Lisek- 100% poprawność rozwiązywania
 
Ola Uznanska - 100% poprawność rozwiązywania

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY

KANGUR

klasy 2-6

 

 

 

 

 

LAUREAT:

Hubert Hanc - kl.6

 

Adelina Lisek - kl. 1

Olaf Dajnowicz - kl 1

Zofia Borkowska -kl.5

wynik dobry

 

 

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS ,,ZUCH"

- j. angielski kl.1-3

 

LAUREACI:

Ernest Berger- kl.1A 

Jakub Szewc- kl.1A

Bartosz Kontak -Grzęda - kl.1A

Zuzanna Skalska -kl.1B

Adelina Lisek - kl.1A

Dawid Chojecki - kl.1B

Zuzanna Śrutwa - kl.1B

Anna Jusiak - kl.1C

Olaf Dajnowicz - kl.1A

Aleksandra Bartecka -kl.1A

 

 

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS ,,ZUCH"

- test zintegrowany kl.1-3

 

LAUREACI:

II miejsce w Polsce! - Filip Brodzik - kl.3

Adelina Lisek - kl.1A

Zofia Adamczyk - kl. 2A

Amelia Uss - kl.3

Milena Urbanowicz - kl.3

KONKURS DIECEZJALNY

,,12 przewodników Kościoła” - kl.1-3

 

WYRÓŻNIENIE:

Ernest Berger -KL.1a

  KONKURS NA WIERSZ WALENTYNKOWY

LAUREACI:

I miejsce : - Maja Sowińska - kl.6

                    - Pola Zabielska - kl.6

II miejsce: - Zuzanna Opalska  - kl.4

                    - Roxana Wegrzyn - kl.4

                    - Karol Witeska - kl.3

WYRÓŻNIENIE:

dla kl.3 - praca zbiorowa

 

 

 

XIV MAZOWIECKI FESTIWAL DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ

ASTERIADA

KONKURS WOKALNY

 

DYPLOMY UCZESTNICTWA:

Zofia Borkowska - kl.5

Pola Zabielska - kl.6

DZIELNICOWY KONKURS RECYTATORSKI

,,Poezja Joanny Kulmowej"

 

LAUREACI:

W kategorii klas I

I miejsce:   Ewa Kaszyńska – INSPIRACJA    oraz ex aequo
                 Hugo Kuzia – SP nr 31

II miejsce: Maja Szczepanowska – SP nr 31 oraz ex aequo
                 Alicja Majchrzak – SP nr 112

III miejsce: Kajetan Chmurski – SP nr 356

WYRÓŻNIENIE:

Mariusz Rozbicki – SP nr 356

W kategorii klas II

I miejsce: Katarzyna Furmanek – Sp nr 31 oraz ex aequo
                 Dominik Zawiślak – SP nr 344

II miejsce: Kosma Wojtas – SP nr 257 oraz ex aequo
                  Szymon Płatko – SP nr 344

III miejsce: Tomasz Diłanian – SP nr 31

WYRÓŻNIENIE:

Aleksander Różański – SP nr 342 oraz
Aleksandra Wereszczak – SP nr 356

W kategorii klas III

I miejsce: Mela Prządka – SSP nr 2 oraz ex aequo
                  Oliwia Kruk – SP nr 356

II miejsce: Gustaw Kwiek – INSPIRACJA  ex   aequo
           Aleksandra Pokropińska
SP nr 112

III miejsce: Wiktoria Skołożyńska – SP nr 31 oraz ex aequo
                  Wiktoria Domańska – SP nr 355

 

II SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

„Poezja Joanny Kulmowej”

LAUREACI:

I miejsce - Ewa Kaszyńska -  (1A klasa)

                 - Oliwia Warunek  (2B klasa)

II miejsce -Julia Gąsiorowska -  (0 - 6-latki)

                  - Gustaw Kwiek (3 klasa)

III miejsce -Julia Wiśniewska (0 - 6-latki)

                   - Filip Brodzik (3 klasa)

WYRÓŻNIENIE:

Maciej Lachowicz - kl.2A

Nikola Stateczna-  kl.3

 XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS

,,Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNA NA CO DZIEŃ"- 2 ETAP

 

LAUREACI:

Kuba Marciniak - kl.2A

Maciej Lachowicz - kl.2A

  KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS 1

LAUREACI:

I miejsce - Dawid Chojecki- kl.1B

                  - Wiktor Fors t- kl.1C

II miejsce - Adelina Lisek- kl.1A

III miejsce - Aleksandra Bartecka - kl.1A

                   - Jan Bagała - kl.1C

  KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS 2

LAUREACI:

I miejsce - Mikołaj Roguski- kl.2A

II miejsce - Mikołaj Nałęcz - Tolak -kl.2A

                   - Oliwia Skowrońska-kl. 2B

                   - Zofia Adamczyk-kl.2A

III miejsce - Kuba Marciniak-kl.2A

                   - Kajetan Siennicki-kl.2B

 

 

ALFIK HUMANISTYCZNY  

WYRÓŻNIENIE:

Roxana Węgrzyn- I miejsce w klasach czwartych -279 miejsce w     woj.mazowieckim

Zofia Borkowska-I miejsce w szkole -188 miejsce w woj.mazowieckim

Hubert Hanc-I miejsce w szkole - 215 miejsce w woj.mazowieckim

ALFIK MATEMATYCZNY  

WYRÓŻNIENIE:

Hubert Hanc - kl.6 - 43 miejsce w woj.maz., 114 miejsce  w kraju

Karina Lisek -  kl.5 - 436 miejsce w woj.maz., 1386  w kraju

Zofia Borkowska-  kl.5 - 214 w woj.maz., 682 w kraju

CES PRZYRODA  

WYRÓŻNIENIE:

Karina Lisek -kl.5 -18 miejsce

Zofia Borkowska -dyplom uznania-kl.5 -22 miejsce

Jan Gruszka -dyplom uznania-kl.5 -25 miejsce

Zofia Siennicka -kl.5- 27miejsce

Julia Porębska -kl.5- 28 miejsce

Gustaw Ordyłowski -kl.5- 44 miejsce

WYRÓŻNIENIE:

Maja Sowińska -kl.6 - 26 miejsce

Pola Zabielska-kl.6- 29 miejsce

Anna Kiedrowska -kl.6- 29miejsce

 

OLIMPUS PRZYRODA

SESJA JESIENNA

 

WYRÓŻNIENIE:

Zofia Borkowska - kl.5 -28 miejsce

Karina Lisek -kl.5 -33 miejsce

Julia Porębska -kl.5- 34 miejsce

Jan Gruszka -dyplom uznania-kl.5 -35 miejsce

Aleksandra Uznańska - dyplom uznania- kl.5- 39 miejsce

Zofia Siennicka -dyplom uznania-kl.5- 40 miejsce

 

Pola Zabielska -dyplom uznania-kl.6- 27 miejsce

Maja Sowińska -dyplom uznania-kl.6 - 33 miejsce

Anna Kiedrowska -dyplom uznania-kl.6- 39 miejsce

 

OLIMPUS HISTORIA

SESJA JESIENNA

 

WYRÓŻNIENIE:

Zofia Siennicka -kl.5- 41miejsce

Zofia Borkowska -kl.5 - 43miejsce

Aleksandra Uznańska - kl.5- 43 miejsce

Julia Porębska -kl.5-  51miejsce

 

Pola Zabielska -kl.6-  27miejsce

Hubert Hanc - kl.6-32 miejsce

Maja Sowińska - kl.6 - 42 miejsce

Piotr Świeżaczyński - kl.6-48 miejsce

OGÓLNOPOLSKA

OLIMPIADA MITOLOGICZNA

 

LAUREACI:

V miejsce :-  Zofia Borkowska- kl.5

                     - Jan Gruszka - kl.

VI miejsce - Pola Zabielska- kl.6

WYRÓŻNIENIE::

Julia Porębska-kl.5

Michał Karasek-kl.5

Zofia Siennicka-kl.5

Piotr Świeżaczyński-kl.6

Hubert Hanc -kl.6

OGÓLNOPOLSKA

OLIMPIADA HISTORYCZNA

  WYRÓŻNIENIE:

Zofia Siennicka-kl.5

Zofia Borkowska - kl.5

Aleksandra Uznańska-kl.5

Julia Porębska-kl.5

Pola Zabielska - kl.6

Hubert Hanc -kl.6

Maja Sowińska - kl.6

Piotr Świeżaczyński- kl.6

 XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS

,,Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNA NA CO DZIEŃ"- 1 ETAP

 

 

klasy 2

Adrian Ratajczak  -2 a
 Alek Struzik - 2a
Aleksander Gagacki  -2 a
Alicja Szczygielska  -2 b
Hanna Borkowska  -2 a
 Iga Kaliska -2a
 Jakub Lewandowski -2a
Jakub Marciniak -2a
 Julia Ostrowska -2a
 Maciej Lachowicz  -2a
Maja Kwiek  -2b
Maja Latkowska - 2b
Marcel Dziedzic  -2b
Mikołaj Roguski -2a
Natalia Grycel -2b
Nelly Piworowicz  -2b
Oliwia Skowrońska  -2b
Oliwia Warunek  -2b
Wiktor Bekier  -2b
 Zofia Adamczyk  -2a
 
klasy 3
 
  Amelia Uss

 Filip Brodzik
 Gustaw Kwiek
 Kacper Konik
Milena Urbanowicz
Nikola Stateczna

 

KONKURS PLASTYCZNY

RODZINNY ALBUM Y WAKACJI

FINALIŚCI:

I miejsce: Jakub Szewc - kl.1a

II miejsce: Kacper Konik  -kl.3

III miejsce: Ewa Kaszyńska - kl.1a

WYRÓŻNIENIE:

Jaś Uss -kl.1b

Lena Zabielska- kl.1b

Karolina Miller -kl.1b

Olaf Dajnowicz -kl.1a

  TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

FINALIŚCI:

I miejsce:- Anna Kiedrowska

                  -  Gustaw Ordyłowski

II miejsce: - Lena Fijałkowska

                   - Karol Wieteska

III miejsce: - Roxana Wegrzyn

                     - Jan Gruszka 

 

KONKURS PLASTYCZNY

ŚWIĄTECZNY

I miejsce: - Adrian Ratajczak

                   - Maja Latkowska  

                   - Oliwia Skowronska  

II miejsce : - Adelina Lisek

                    - Rafał Ruciński   

III miejsce: - Bartek Kontak Grzeda  

 

Powiadomienie o plikach cookies
Uprzejmie informujemy, iż niniejsza witryna korzysta z plików cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. Dowiedz się więcej, czytając Politykę prywatności.[x] Nie pokazuj więcej