Zaznacz stronę
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

INNOWACYJNA EDUKACJA
czyli pierwsza taka Szkoła w Polsce.

Czym wyróżnia się nasze Przedszkole i Szkoła?
Czym tak naprawdę jest „Projekt INSPIRACJA”?
Jakie korzyści dla dzieci płyną z realizacji tego całkowicie innowacyjnego i pierwszego w Polsce programu edukacyjnego?

czytaj więcej

Prywatna szkoła podstawowa Legionowo, Jabłonna

prywatna szkoła podstawowa warszawa białołęka

Prywatna placówka Inspiracja to szkoła podstawowa zlokalizowana w Warszawie, do której uczęszczają także dzieci z innych miejscowości, takich jak Jabłonna, Legionowo czy Łomianki. Zapewniamy wysoką jakość edukacji i zapraszamy wszystkich rodziców z podwarszawskich miejscowości do zapisywania swoich dzieci do naszej szkoły. U nas możesz liczyć na dobre przyjęcie oraz opiekę doświadczonych pedagogów, którzy dołożą wszelkich starań, aby Twoje dziecko było nie tylko wykształcone, ale też szczęśliwe. Zależy nam na tym, aby nasi uczniowie chętnie chodzili do szkoły i budowali miłe wspomnienia związane z naszą placówką.

Dlaczego warto wybrać prywatną szkołę Podstawową niedaleko Legionowa?

Mieszkańcy Legionowa bardzo często poszukują dla swoich dzieci placówek edukacyjnych w stolicy. Jeżeli jesteś zainteresowany posłaniem swojej pociechy do szkoły w Warszawie, zapoznaj się z naszą ofertą i wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej. Prywatna szkoła podstawowa Inspiracja otwarta jest na uczniów z takich miejscowości, jak Jabłonna, Legionowo, Łomianki czy Nowy Dwór Mazowiecki. Zdajemy sobie sprawę, że dzieci w mniejszych miejscowościach często nie mogą liczyć na tak bogatą ofertę edukacyjną, jak w stolicy. Nasza szkoła, pomimo tego, że znajduje się w Warszawie, przyjmuje też dzieci z okolic, dlatego gorąco zachęcamy do kontaktu wszystkich rodziców, którym zależy na dobrej przyszłości dla swoich dzieci.

Prywatna szkoła podstawowa w okolicy Jabłonowa i Łomianek to miejsce, w którym Twoje dziecko:

  • nauczy się, jak wyrażać własne pragnienia i emocje;
  • otrzyma przestrzeń do wyrażania siebie i kształtowania twórczości artystycznej;
  • będzie traktowane sprawiedliwie i na równi z rówieśnikami;
  • będzie uczone sprawiedliwości i szacunku dla drugiego człowieka;
  • nauczy się zasad fair play.

 

Nasza szkoła zapewnia dobre warunki dla wszystkich dzieci,  wykwalifikowany personel dba o to, aby żadnemu z uczniów niczego nie zabrakło.

szkoła podstawowa niepubliczna warszawa tarchomin

Niepubliczna szkoła Łomianki, Legionowo – jak wygląda rekrutacja?

Jeżeli jesteś mieszkańcem jednej z podwarszawskich miejscowości, takich jak Jabłonna, Łomianki, czy Chotomów, wciąż możesz dołączyć do rekrutacji do naszej placówki. Prowadzimy rekrutację do oddziałów I-III oraz IV-VIII. Dbamy o najwyższą jakość edukacji, dlatego tworzymy kameralne klasy z ograniczoną ilością miejsc, a to znaczy, że warto dokonać zapisu jak najwcześniej. Miejsce można zarezerwować za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie internetowej.

Prywatna szkoła podstawowa Inspiracja to miejsce, w którym można zdobyć wiele umiejętności. Placówka otwarta jest nie tylko dla dzieci z Warszawy, ale też Legionowa, Łomianek, Nowego Dworu Mazowieckiego i innych pobliskich miejscowości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem nauczania oraz rezerwacji miejsc. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu osobiście lub telefonicznie.

Nasza prywatna szkoła podstawowa jest zlokalizowana w Warszawie przy ul.Mehoffera 90.