Uliczkę znam …

Edycja 2020/2021 konkursu pod hasłem:
Uliczkę znam w Madrycie

Interdyscyplinarny konkurs o zasięgu powiatowym adresowany do klas 7-8 szkoły podstawowej

Konkurs polega na wykazaniu się wiedzą o Madrycie – historii
i topografii miasta oraz ciekawostek związanych ze miastem.
Pierwszy etap to przygotowanie pracy konkursowej w formie prezentacji multimedialnej pokazującej piękną stronę Madrytu.
W etapie finałowym uczestnik przedstawi w krótkim wystąpieniu swój projekt. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

formularz_zgloszeniowy

Wyniki konkursu edycja 2021

Z wielką radością ogłaszamy wyniki tegorocznej edycji konkursu interdyscyplinarnego Uliczkę znam w Barcelonie
Miejsce 1 : Mateusz Klinger NSP inspiracja oraz Filip Nierzwicki, SP nr 261
Miejsce 2 : Anna Kałaska NSP Inspiracja

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy sukcesu a wszystkich pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.
Jury

Wyniki konkursu Uliczkę znam w Barcelonie 2020

Pierwsze miejsce – Amelia Uss                                                                              Zwycięska praca: Uliczkę znam w Barcelonie
Drugie miejsce ex aequo – Bartek Młotkowski  oraz Karol Wieteska