Uliczkę znam …

Edycja 2021/2022 konkursu pod hasłem:
Uliczkę znam w Walencji

Interdyscyplinarny konkurs o zasięgu powiatowym adresowany do klas 7-8 szkoły podstawowej

Drodzy uczniowie, miłośnicy Hiszpanii i pięknego języka jej mieszkańców! Zapraszamy Was do udziału w trzeciej edycji naszego konkursu interdyscyplinarnego Uliczkę znam w Walencji. W tym roku odwiedzimy kolejne ekscytujące miasto hiszpańskie, jakim niewątpliwie jest Walencja. Nowoczesne Miasteczko Sztuki i Nauki, tętniąca nocnym życiem dzielnica starego miasta Carmen czy może spacer w ogrodzie – dawnym korycie rzeki Turia? Gdzie tym razem wybierzemy się podczas naszej wspólnej podróży śladami kultury Hiszpanii?
Konkurs adresujemy do wszystkich uczniów klas 7-8 szkół podstawowych, którzy mają pomysł na przedstawienie Walencji w oryginalny, nietuzinkowy sposób.
Pierwszy etap to przygotowanie pracy konkursowej w formie prezentacji multimedialnej pokazującej ciekawą stronę Walencji.
W etapie finałowym każdy uczestnik przedstawi w krótkim wystąpieniu swój projekt. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

formularz_zgloszeniowy

Wyniki konkursu edycja 2021/2022

Konkurs Uliczkę znam w Barcelonie każdego roku przyciąga coraz więcej zainteresowanych. Tegoroczna trzecia już edycji konkursu odbyła się pod hasłem Uliczkę znam w Walencji.

Jury konkursu w składzie:

Małgorzata Nowak, Dyrektor NSP Inspiracja w Warszawie

Maja Fijas – Bartnicka

Anna Fąfara, Koordynator konkursu

po burzliwych naradach zdecydowało przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I Nagroda ex aequo: Alicja Siuda klasa 8, Szkoła Podstawowa 217 oraz Nicola Keen klasa 7, Prywatna Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich w Warszawie

II Nagroda: Aleksandra Bartecka NSP Inspiracja

III Nagroda: Antonina Skiba klasa 8, SSP NR 2 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy

Wyróżnienia dla: Wiktora Nowaka oraz Zuzanny Naborczyk NSP Inspiracja

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy sukcesu a wszystkich pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.
Jury

Patronat 2021/2022

PATRONAT BURMISTRZA DZIELNICY BIAŁOŁĘKA
GRZEGORZA KUCY