Uliczkę znam …

Edycja 2021/2022 konkursu pod hasłem:
Uliczkę znam w Walencji

Interdyscyplinarny konkurs o zasięgu powiatowym adresowany do klas 7-8 szkoły podstawowej

Drodzy uczniowie, miłośnicy Hiszpanii i pięknego języka jej mieszkańców! Zapraszamy Was do udziału w trzeciej edycji naszego konkursu interdyscyplinarnego Uliczkę znam w Walencji. W tym roku odwiedzimy kolejne ekscytujące miasto hiszpańskie, jakim niewątpliwie jest Walencja. Nowoczesne Miasteczko Sztuki i Nauki, tętniąca nocnym życiem dzielnica starego miasta Carmen czy może spacer w ogrodzie – dawnym korycie rzeki Turia? Gdzie tym razem wybierzemy się podczas naszej wspólnej podróży śladami kultury Hiszpanii?
Konkurs adresujemy do wszystkich uczniów klas 7-8 szkół podstawowych, którzy mają pomysł na przedstawienie Walencji w oryginalny, nietuzinkowy sposób.
Pierwszy etap to przygotowanie pracy konkursowej w formie prezentacji multimedialnej pokazującej ciekawą stronę Walencji.
W etapie finałowym każdy uczestnik przedstawi w krótkim wystąpieniu swój projekt. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

formularz_zgloszeniowy

Patronat 2021/2022

PATRONAT BURMISTRZA DZIELNICY BIAŁOŁĘKA
GRZEGORZA KUCY

Wyniki konkursu edycja 2021

Z wielką radością ogłaszamy wyniki tegorocznej edycji konkursu interdyscyplinarnego Uliczkę znam w Barcelonie
Miejsce 1 : Mateusz Klinger NSP inspiracja oraz Filip Nierzwicki, SP nr 261
Miejsce 2 : Anna Kałaska NSP Inspiracja

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy sukcesu a wszystkich pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.
Jury

Wyniki konkursu Uliczkę znam w Barcelonie 2020

Pierwsze miejsce – Amelia Uss                                                                              Zwycięska praca: Uliczkę znam w Barcelonie
Drugie miejsce ex aequo – Bartek Młotkowski  oraz Karol Wieteska