Wyniki konkursów

KONKURSY POZASZKOLNE KONKURSY SZKOLNE

LAUREACI, WYRÓŻNIENI

ORAZ DYPLOMY UCZESTNICTWA

Konkurs Kuratoryjny- j. polski Finalistka konkursu: Dominika Jabłońska-kl.8a
Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Pionier Laureaci: Krzysztof Dyba – 7b Mateusz Radkowski – 8a Wyróżnienia: Amelia Uss – 7a Filip Brodzik – 7a
Konkurs Dzielnicowy „Omnibus” Wyróżnieni: Tadeusz Trepiński Lena Saczuk Adam Sokolik Helena Wawiernia
Bajka Filozoficzna
Konkurs ,,Palma Wielkanocna 2019″ I miejsce Aleksandra Sowa – kl. 3 II miejsce Nikodem Rykowski – kl. 2 III miejsce Piotr Kontak-Grzęda – kl. 4a Wyróżnienia: Amelia Frączkiewicz 4b Iga Saczuk Zerówka Lena Saczuk klasa 3
,,Najpiękniejsza kartka świąteczna” Antonina Sytek 3a Patryk Latkowski 3a Lena Saczuk 3a Otylia Król 3a Aleksandra Sowa 3a Maria Kuszyk 3a Piotr Kontak-Grzęda 4a Amelia Sowińska 4a Stanisław Ronduda 4b Konstancja Golik 5c
Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego Zakwalifikowali się do II etapu: Anastazja Kornacka i Piotr Rakoczy -kl.8
Konkurs LOGIA Zakwalifikował się do II etapu: Miłosz Wąsiniak – kl.8
KONKURS J.POLSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Zakwalifikowałasię do  etapu rejonowego : Dominika Jabłońska – kl.8
KONKURS ,,Z ORTOGRAFIĄ NA CO DZIEŃ” – I etap Klasy V: -Dawid Chojecki, -Anna Jusiak, -Zuzanna Naborczyk
KONKURS ,,Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ” – I etap Klasa III – Adam Sokolik Klasy IV – Olga Cybińska Klasy V: – Adelina Lisek, -Aleksandra Bartecka, -Bartosz Kontak-Grzęda, -Ewa Kaszyńska, -Jakub Szewc Klasy VI – Agata Zacharjasz, -Jakub Lewandowski, -Maciej Lachowicz
Konkurs z języka niemieckiego ,,Najlepsze wakacyjne selfie z Europy” LAUREACI: I miejsce Amelia Sowińska- kl. 4a II miejsce Zuzanna Łukaszewicz kl. 5b III miejsce Amelia Frączkiewicz kl. 4b