Zaznacz stronę

Wyniki konkursów 4-8

KONKURSY POZASZKOLNE KONKURSY SZKOLNE

LAUREACI, WYRÓŻNIENI

ORAZ DYPLOMY UCZESTNICTWA

Międzynarodowy konkurs matematyczny Kangur Aleksandra Uss – uczennica kl. 5a uzyskała wynik bardzo dobry,
wyróżnienia otrzymali:
Amelia Uss – uczennica kl. 8a
Karol Kurasiński – uczeń kl. 3a
Ogólnopolska olimpiada z j. niemieckiego Olimpus dyplom laureata otrzymał Piotr Polkowski z klasy 5c.
Ogólnopolska olimpiada z j. angielskiego Olimpus Klasa 4 :
Hania Świszczewska zajęła 7 miejsce i otrzyma tytuł i dyplom laureata
Klasa 6:
Leon Dąbrowski zajął 11 miejsce i otrzyma tytuł i dyplom laureata
Bartosz Kontak-Grzęda zajął 17 miejsce i otrzyma dyplom uznania
Mateusz Klinger zajął 22 miejsce i otrzyma dyplom uznania
Anna Jusiak zajęła 22 miejscie i otrzyma dyplom uznania
Klasa 8:
Julia Filip zajęła 26 miejsce i otrzyma dyplom uznania.
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia wyróżnienie: Amelia Uss, kl.8a
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla dzieci w Japonii srebrny medal: Karol Wieteska, kl.8a
Mazowieckie DziWOWisko,
czyli PRZYGODA Z WYCINANKĄ konkurs plastyczny dla klas 4-8 szkoły podstawowej o zasięgu wojewódzkim.
Mazowieckie DziWOWisko,
czyli PRZYGODA Z WYCINANKĄ

II miejsce: Julita Weryk, 7b

III miejsce: Amelia Uss, 8a
Maja Latkowska, 7b

Wyróżnienie: Aleksandra Uss, 5a

Ogólnopolski konkurs FOX z języka angielskiego Wyróżnienia:
Leon Dąbrowski kl. 6B – wynik bardzo dobry
Anna Jusiak kl. 6c – wynik dobry
Konkurs powiatowy „Uliczkę znam w Barcelonie” Konkurs powiatowy „Uliczkę znam w Barcelonie” 1 miejsce – Amelia Uss kl. 8a
2 miejsce ex aequo – Bartek Młotkowski kl. 8b oraz Karol Wieteska kl. 8a
3 miejsce – Paweł Kostecki kl. 8b
Wyróżnienie – Hanna Borkowska kl. 7a
I Olimpiada Historyczna Juniorów – etap centralny Mateusz Kocur kl.8b – tytuł laureata
Mikołaj Roguski kl.7a – tytuł finalisty
Międzyszkolny Interdyscyplinarny Konkurs „Warsiaska Nawijka” Międzyszkolny Interdyscyplinarny Konkurs „Warsiaska Nawijka” Wyróżnienie: Maja Latkowska kl.7b
3 miejsce: Amelia Uss kl.8a
1 miejsce: Aleksander Brodzik kl.5a
Konkurs tematyczny „Nie tylko Sierpień 1980 roku. Protesty i ruchy społeczne w Polsce w latach 1980 – 1981” – etap szkolny Kwalifikacje do etapu rejonowego:
Klinger Mateusz kl.6b
Latkowsk Maja kl.7b
Andrzej Paź kl.7b
Weryk Julita kl.7b
Ogólnopolski konkurs ALFIK HUMANISTYCZNY KLASA 4A
Sokolik Adam – bardzo dobry wynikKLASA 5A
Nowak Wiktor – bardzo dobry wynik
Roguska Nina – bardzo dobry wynik

KLASA 5B
Gorzałek Błażej- bardzo dobry wynik

KLASA 6B
Dawid Chojecki – bardzo dobry wynik

KLASA 6C
Anna Jusiak – dobry wynik

KLASA 8A
Radkowska Anna- bardzo dobry wynik
Brodzik Filip – dobry wynik

Szkolny konkurs tabliczki mnożenia Tytuł mistrza tabliczki mnożenia (na poziomie klas) otrzymali:
Olena Kowalkowska kl. 4
Wiktor Nowak kl. 5
Dawid Chojecki kl. 6
Piotr Maliszewski kl. 7
Amelia Uss kl. 8
Ogólnopolski konkurs ALFIK MATEMATYCZNY KLASA 8A
Uss Amelia – wynik dobryKLASA 8B
Dyba Krzysztof – wynik bardzo dobry
Olimpiada Historyczna Juniorów – etap rejonowy Kwalifikacje do etapu centralnego:
Mikołaj Roguski kl.7a
Mateusz Kocur kl.8b
Ogólnopolski konkurs biologiczny Multitest Laureaci:
Anna Jusiak kl.6c
Zuzanna Łukaszewicz kl.6c
Błażej Gorzałek kl.5b
Wyróżnienie:
Mateusz Klinger kl.6b
Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka Szkół Podstawowych w piłce koszykowej II miejsce:
Maciej Lachowicz kl.7a
Ernest Berger kl.6a
Kajetan Kowalewski kl.6a
Bartosz Kontak-Grzęda kl.6a
Wiktor Forst kl. 6c
Jan Kowalewski kl.5a
Oskar Berger kl. 5a
Michał Struzik kl.5a
Mateusz Klinger kl.6b
Dawid Chojecki kl.6b
Leon Dąbrowski kl.6b
Konkurs z j. niemieckiego „Zabytki Niemiec” I miejsce Julia Filip kl.8
II miejsce Amelia Sowińska kl.5a
III miejsce Iga Kowalewska kl.5c oraz Stanisław Ronduda kl.5b
Wyróżnienia:
Piotrek Polkowski kl.5c
Maja Kwiek kl.7b
Olimpiada Historyczna Juniorów – etap szkolny Kwalifikacja do etapu rejonowego:
Mateusz Kocur kl.8b
Mikołaj Roguski kl.7a
Kuratoryjny konkurs historyczny – etap szkolny Kwalifikacja do etapu rejonowego:
Mateusz Kocur kl.8b
Mikołaj Roguski kl.7a
Kuratoryjny konkurs z j. polskiego – etap szkolny Kwalifikacja do etapu rejonowego:
Anna Radkowska kl.8b
Kuratoryjny konkurs z j. angielskiego – etap szkolny Kwalifikacja do etapu rejonowego:
Leon Dąbrowski kl.6b
Mateusz Kocur kl.8b
 Konkurs filozoficzny „INSPIRUJĄCY ŚWIAT WARTOŚCI” I MIEJSCE: Tomasz Zworski kl.5a – „Miłość i wolność”
II MIEJSCE: Amelia Sowińska kl.5a – „Wyobraźnia” oraz ex aequo
Aleksandra Uss kl.5a – „Spokój”
III MIEJSCE: Mikołaj Walkiewicz kl.8a -„Autoportret” oraz ex aequo
Krzysztof Zachariasz kl.8b – „Pragnienie bycia sobą”Wyróżnienia:
Laura Ludwiniak kl.5c – „Rodzina”
Mikołaj Roguski kl.7a – „Moja hierarchia wartości”
Nikita Kyrchevskiy kl.6b – „Zaufanie”
Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka w piłce ręcznej chłopców Najlepszy bramkarz zawodów:
Maciej Lachowicz kl.7a
III miejsce:
Lachowicz Maciej  kl.7a
Berger Ernest kl.6a
Kowalewski Kajetan kl.6a
Kontak-Grzęda Bartosz kl.6a
Struzik Aleksander kl.7a
Kyrchevskiy Nikita kl.6b
Chojecki Dawid kl.6b
Klinger Mateusz kl.6b
Lewandowski Jakub kl.7a
Szewc Jakub kl.6a
Dzielnicowy Indywidualny Bieg Przełajowy LIII WOM  II miejsce: Walkiewicz Mikołaj kl.8a